BOYA DEKORASYON - TAŞ DUVAR

KÖKTEN YAPI DEKORASYON AYRICALIĞI İLE...

ALÇI BOYA

Boyamak istediğiniz mekanlarınızı renk seçiminden alçı sıvasına kadar tüm detaylarıyla biz üstleniyoruz ve boya işleriniz anahtar teslim olarak Kökten Yapı Dekorasyon güvencesiyle bitiriliyor. Boya uygulamalarını malzeme dahil yada malzemesiz olarak sizin tercihinize göre yapıyoruz, malzemenin markasını siz belirleyebilirsiniz.

DUVAR KAĞIDI

Kökten Yapı Dekorasyon olarak tüm mekanlarınıza duvar kağıdı uygulamaları yapmaktayız. Duvar kağıdında 12 yıllık tecrübemizle tüm Bursa’ya hizmet vermekteyiz. Duvar kağıtlarınızı kendiniz belirleyip uygulamasını da bize yaptırabilirsiniz. Ayrıca yerli ve Avrupa duvar kağıdı kataloglarımızdan, ürünlerimizden seçim yapıp bütün işi bize de bırakabilirsiniz Kökten Yapı Dekorasyon güvencesi ile..

TAŞ DEKOR – MERMER PATLATMA

Taş duvar kaplamalar mekanlarınızı ayrıcalıklı özel gösteren dekorasyon malzemelerinin başında gelir dokunulduğunda doğala özdeş beton tuğla veya taş hissi verir. Doğal malzeme ile aynı görüntüye ve dokuya sahiptir. Kökten Yapı Dekorasyon olarak uygulama ya da anahtar teslim taş duvar kaplama işleri yapmaktayız. Doğal taş duvar kaplama çeşitlerinde yüzlerce alternatife sahibiz.

DIŞ CEPHE – MANTOLAMA

Mantolama artık ülkemizde kanuni bir gerekliliktir. Isı tasarruflu ve enerjinin boşa gitmemesi adına devlet tarafından öngörülmüştür. Mantolama sayesinde %40’ a varan enerji tasarrufu söz konusudur. Mantolama içerideki ısınan havanın dışarıya kaçmamasını sağlayan önemli bir yapı enstrümanıdır. Mantolama sayesinde ısının dışarıya kaçmaması sağlandığı gibi binanızın ve duvarlarınızın ömrü de uzatılır. Kökten Yapı Dekorasyon Bursa’da sonuçlandırdığı bir çok büyük proje ile haklı bir üne sahiptir.

IŞIK BANDI – ASMA TAVAN

Aydınlatma için kullanılan sistemin duvar ile daha sonradan oluşturulan alçıpan kartonpiyer arasına yerleştirilerek aydınlatma sağlanmasına gizli ışık uygulaması denir. Gizli ışık, ışık bandı dediğimiz aydınlatma sistemleri ile oluşturulur mekanlarınıza hem şıklık kattığı gibi elektrik tasarrufu da sağlar. 2 – 3 kata kadar asma tavanların içine yerleştirilen ışık bantlarıyla ışıklandırma ve dekorasyon hazırlanabilir.

ALÇIPAN BÖLME İŞLERİ

Alçıpan son derece sağlıklı bakteri üretmeyen iki tarafı karton ortası alçıdan oluşmuş istediğiniz boyutlarda hazırlanabilen düzgün yüzeyli plakalardır. Kökten Yapı Dekorasyon olarak mekanlarınızın bölümlere ayrılmasında yada dekoratif duvarlar oluşturulmasında kullandığımız hızlı ucuz ve dayanıklı sistemlerdir. Alçıpan duvarlar deprem sırasında da esneyebilen patlamayan yapısı ile de tehlike arz etmez, son derece güvenlidir.

Bize Yazın

yorum, şikayet ve taleplerinizi bize yazın.

Not readable? Change text. captcha txt