HAKKIMIZDA

kokten-logo-k

Kökten Yapı Dekorasyon olarak 2005 yılından itibaren yapı alanında faaliyet vermekteyiz.

Kökten yapı dekorasyon sıcak iletişim kuracağınız sizden biridir,hedefimiz her zaman tüm kesime gerek işyeri, gerek konut olmak üzere en uygun ve en kaliteli hizmeti sunmaktır.

NEDEN KÖKTEN YAPI ?

Kısaca yaptığımız işlerden bilgi verecek olursak amerikan kapı, mebran kapı, çelik kapı, mutfak dolabı, laminant parke, sistre parke cila, mobilya boya lake cila, fayans kalebodur, alçı sıva, boya badana, kartonpiyer, su tesisatı, doğalgaz tesisatı, elektrik tesisatı, çatı tamiri, izolasyon, kırım döküm yapı onarım, ve komple anahtar teslim tadilat hizmeti vermekteyiz.

hizmet verdiğimiz bursa ve ilçeleridir, tamamen ücretsiz keşif yaparak sizin talebinizi dinleyerek size uygun projeyi fiyatlandırıp onayınızı alıp sözleşmemizi imzalayarak işi vaad ettiğimiz tarihte eksiksiz teslim etmekteyiz.

En büyük başarımız müşterilerimizin memnuniyetidir.

BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

misyonumuz

Ulaştırdığı hizmetin kalitesini haftanın her günü verebilen, alanında elle gösterilen bir firma olmak.
Dostça ve samimi bir şekilde hedef kitlesine verdiği güven, inanç ve kaliteli hizmet anlayışını bir an bile aksatmadan verebilmek.
Kurumsal kimliğini ve iş anlayışını zamanın ve teknolojinin yeniliklerine uyarlayarak istikrarlı bir şekilde ilerleyebilmek.
Samimi ve içten hizmet anlayışında taviz vermeden uzman kadrosuyla, geniş ürün yelpazesiyle hedef kitlesinin bütün ihtiyaçlarına en hızlı ve en kaliteli bir şekilde cevap verebilen bir firma olmak.

müşteri memnuniyeti deyince

Biliyoruz ki en iyi reklam mutlu müşterilerdir. Sektörde bu kadar güçlü rakipler varken 2005 ‘den bu yana söz sahibiyseniz sizi ayrıcalıklı ve tercih edilir yapan şey müşteri memnuniyetidir. KÖKTEN YAPI DEKORASYON ayrıcalığını yaşayan ve dostlarına tavsiye eden tüm müşterilerimiz artık müşterimiz değil dostumuz olmuştur. Onlar için özel olan yaşam alanlarının dekorasyonunda bize güvenen dostlarımıza teşekkür ederiz.

bizden birkaç kare

Bize Yazın

yorum, şikayet ve taleplerinizi bize yazın.

Not readable? Change text. captcha txt