ÇATI VE İZOLASTON

KÖKTEN YAPI DEKORASYON AYRICALIĞI İLE...

ÇELİK ÇATI

Çelik çatı sistemleri kullanım alanları açısından oldukça geniş sistemlerdir. Bu çatı çözümleri genelde büyük hangarlar, pazar yerleri, apartman binalarının çatıları, fabrikalar, prefabrik binalar, hafif çelikten yapılmış binalar ve ağır çelik binalar da kullanılmaktadır. Çelik çatılar yapılarınızın daha dayanıklı ve uzun süre sağlam kalmasını sağlarlar. Kullanılan teknoloji de çok önemli olmakla birlikte artık hemen her çatı çözümünde tavsiye edilen sistemlerdir. Kökten Yapı Dekorasyon olarak 6 yıldır başarıyla birçok fabrika, bina, pazar yeri gibi yapıların çatılarını başarıyla uygulamaktayız.

SHINGLE (ŞİNGIL) ÇATI KAPLAMA

Ülkemizde çatı kaplama malzemesi olarak çoğunlukla kırılgan, sert ve  ağır malzemeler kullanılır ancak shingle çatı kaplama malzemelerinde kırılma, yanma, ağırlık, sertlik gibi sorunları yaşamazsınız. Metrekaresi ortalama 45 kilogram kadardır.Kesinlikle rüzgar ve kötü havalarda uçma, kalkma, yıkılma gibi sorunlarla karşı karşıya kalmazsınız. Ultraviyole ışınlara karşı da son derece dayanıklıdır. İklim farklılıklarından ötürü oluşan deformasyonlara karşı dayanıklıdır ve uzun yıllar kullanılır. Kökten yapı olarak değişik çap ve ebatlarda shingle çatı uygulamaları yapmaktayız.

ÇATI İZOLASYON – YALITIM

Çatı su yalıtımı konusunda uzun yılların deneyimiyle tüm Bursa’ya hizmet veren Kökten Yapı Dekorasyon olarak çatı yalıtımının hem enerji ve hem para tasarrufu konusunda ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Yaptığımız her proje ile birlikte profesyonelliğimiz daha da artmıştır. Her türlü yapının fabrikalardan okullara tüm binaların çatı su yalıtımlarını ve belli dönemlerdeki rutin kontrollerini yapmaktayız. Yalıtım esnasında  cam yünü, taş yünü, strafor, poliüretan dolgu malzemesi bunlardan hangisinin kullanıldığı çok da önemli değildir. Önemli olan doğru işçilik ve kullandığınız malzemenin kalitesidir. Her sektörde olduğu gibi burada da malzeme birçok kalitede piyasaya sunulur. Kökten Yapı Dekorasyon olarak malzeme seçimlerimizde son derece hassas davranmaktayız. Yaptığımız işin her zaman arkasında olmaya devam ediyoruz.

Bize Yazın

yorum, şikayet ve taleplerinizi bize yazın.

Not readable? Change text. captcha txt