TESİSAT İŞLERİ

TÜM TESİSAT İŞLERİNİZ İÇİN KÖKTEN YAPI DEKORASYON

SU TESİSATI

Su kaçaklarını kırmadan, dökmeden onarıyoruz. Su kaçaklarına ve su sızıntılarına nokta tespiti yapıp, minimum zararla tamirat yapıyoruz. WC, mutfak ve banyo tıkanıklıklarını açıyoruz. Atık su tıkanıklıklarını binanıza zarar vermeden nokta tespit edip açıyoruz. Kanal ve atık su giderlerini görüntüleme hizmeti sunuyoruz. Kalorifer tesisatındaki eksiltmeleri noktasal tespit edip onarıyoruz. Atık su tıkanıklıklarını noktasal tespit edip onarıyoruz. Kalorifer tesisat radyatör temizlemelerini yapıyoruz. Bodrum katlardaki sızıntıları tespit ediyoruz. Kanal arıza tespiti yapıp onarıyoruz. Temiz su ve atık su sızıntılarını nokta tespiti yapıp onarıyoruz.

ELEKTRİK TESİSATI

Iyi kurulmuş bir elektrik tesisatı doğal afet gibi sıra dışı durumlarda can ve mal güvenliğini sağlar. Elektrik tesisatı bir insanın sinir sistemi gibidir. Kökten yapı olarak anahtar teslim işlerinizde ve elektrik tesisatı ile ilgili problemlerinize de garantili ve kaliteli hizmet sunuyoruz.

DOĞALGAZ TESİSATI

Doğalgaz tesisatı konusunda projelendirilmesinden kurulumuna bakımından teknik desteğine kadar tüm hizmetleri bünyemizde verebilmekteyiz. Doğalgaz tesisatı konusundaki 15 yılı aşkın tecrübemizle Bursa’nın doğalgazdaki Öncü firmalarından biriyiz. Kökten yapı olarak doğalgaz tesisatları uzmanlıklarımızın başında gelmektedir.

KALORİFER TESİSATI

Amerikan kapı modellerimizde camlı ve camsız olarak her model, her tarz ve her renkte üretim yapabilmekteyiz. Hızlı ve kaliteli Amerikan kapı üretimi ve montajı yapan Kökten Yapı Dekorasyon büyük projelerden tek dairelik tadilatlara kadar birçok projede Amerikan kapı sağlamaktadır.

HAVA TESİSATI

Hava tesisatı bir Kompresör ve Bir Hava Tankı Aracılığıyla Üretilen Basınçlı Havanın Borular Aracılığıyla Kullanılmak İstenilen Makinelere Yada Jack lara İletilmesini Sağlayan Sistemdir Hava Tesisatı Bugün hemen Tüm İmalathanelerde Kullanılan Olmazsa Olmaz Sistemdir. Tam Teşekküllü Bir Hava Tesisatı Yaptırmak istiyorsanız ve sorunsuz olarak kullanacağınız bir hava tesisatı istiyorsanız bizi arayın garantili bir şekilde işinizi yapalım

Bize Yazın

yorum, şikayet ve taleplerinizi bize yazın.

Not readable? Change text. captcha txt